افزونه بررسی نظرات مشتریان ووکامرس

افزونه بررسی نظرات مشتریان ووکامرس

افزونه بررسی نظرات مشتریان ووکامرس

آیا تا به حال به دنبال بهترین افزونه های نظر کاربران یا Testimonial در سایت وردپرسی خود بودید؟ با افزودن Testimonial میتوان اعتماد میان کاربران را در سایت بوجود آورد. یعنی چی؟

همه ما زمانی که قصد داریم محصولی در فروشگاه آنلاین خریداری کنیم، کنجکاویم بدونیم افرادی که قبلا این محصول را خریدند راضی بودند یا خیر! یا نظرشان راجب آن محصول چه بوده است. اگر در پایین صفحه محصول نظرات مشتریان اضافه شده باشد بی درنگ به سمت آنها رفته و نظرات را به دقت میخوانیم.

این امر سبب میشود وسوسه شویم و به سرعت محصول را بخریم. به طور کلی Testimonial نظرات واقعی مشتریان نسبت به محصولات و سایت می باشد و باعث افزایش اعتماد مشتریان می‌شود و فروش آن محصول افزایش می یابد.

۱. Testimonial Rotator

این افزونه اجازه می دهد تا شما یک Testimonial کروسل در سایت خود ایجاد کرده و نظرات چرخشی مشتریان را در هر مکان دلخواه از سایت خود اضافه و به نمایش بگذارید. همچنین می توانید تعدا بسیاری Testimonial چرخشی را ایجاد و به صورت دستی اطلاعات مشتری مانند بازخورد، شغل و تصاوبر را وارد نمایید.

آیا میخواهید مشتریان نظراتشان را راجب محصولات تان ارسال کنند و در سایت شما نمایش دهند؟ کاربران و یا مشتریان محصولات تان را نقد و بررسی کنند؟

با این افزونه به راحتی میتوانید این روند را در سایت تان اجرا کنید و مشتربان شما فیدبکشان یا نظرتشان را در سایت شما بازگو کنند. سپس شما  میتوانید نظرات را جمع آوری‌کنید. همچنین میتوانید به صورت دستی testimonials را در پنل مدیریت وردپرس وارد نمایید.

۲. Easy Testimonials

آیا می توانید مشتریان را مجاز به ارائه نظرات و نمایش آنها در وب سایت خود کنید؟  این افزونه به شما اجازه می دهد تا یک فرم بازخورد مشتری در وب سایت خود اضافه کنید، بنابراین می توانید نظرات را جمع آوری کنید.

۳. Testimonials Widget

این افزونه یکی دیگر از افزونه های نظرات انعطاف پذیر وردپرس است. علی رغم نام، به شما اجازه می دهد تا آنها را در هر نقطه از وب سایت خود اضافه کنید. یک ویجت testimonials است که به شما اجازه می دهد تا به آسانی نظرات مشتریان را در سایدبار سایت تان نمایش دهید. آنها در یک کروسل با افکت زیبا نمایش داده می شوند.

۴. Strong Testimonials

Strong Testimonials یکی از افزونه های معتبر وردپرس است. و دارای چندین گزینه نمایش نظرات مشتریان شامل اسلایدر Testimonials، چیدمان شبکه ای، چیدمان ستون تک، و بیشتر می باشد. همچنین شامل یک فرم سفارشی است که به مشتریان شما اجازه میدهد نظرات و نقد بررسی شان را به آسانی اضافه کنند.

۵. Testimonial Basics

این افزونه یک راه حل مدیریت نظرات کامل برای سایت وردپرس می باشد.و  شامل چندین استایل، ویجت سایدبار و فرم فیدبک برای جمع آوری نظرات کاربر است. همچنین می توانید به صورت دستی عکس ها را مستقیما از پنل مدیریت وردپرس خود آپلود کنید.

۶. WP Testimonials with rotator widget

یک افزونه نظرات ساده اما بسیار قابل تنظیم می باشد. این افزونه اجازه می دهد تا شما به راحتی نظرات مشتریان را اضافه و آنها را درون دسته ها و برچسب ها مرتب کنید. پس از ایجاد آنها، آنها را با استفاده از یک شورتکد نمایش دهید.

۷. BNE Testimonials

یکی دیگر از افرونه های آسان برای افزودن Testimonials در سایت وردپرس BNE Testimonials می باشد. تنها با استفاده از یک شورتکد و ابزارک میتوانید این رویکرد را به سایت خود اضافه کنید.

۸. Testimonial

این افزونه دارای گزینه های ساده است و میتوانید رنگ های دلخواه خود را انتخاب نمایید. این مورد جعبه draggable است و اجازه می دهد تا شما را به انتخاب فونت های مختلف، فونت اندازه، رنگ متن و عکس های برجسته. افزونه یک کشویی یا روتاتور ندارد، بنابراین توصیفات در شبکه یا سبک لیست نمایش داده خواهد شد.

گردآوری توسط: تحقیقستان

343

تصور ذهنی ، یکی از نیرومند ترین و موثرترین راهکارها برای تحقق هر چیزی است. امیدوارم در تحقیقستان، شما را به نیازهایتان نزدیک کنم و از تجربه های بنده بهره کافی را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان