تحقیقستان

انشا تابستان خود را چگونه گذراندید

انشا تابستان خود را چگونه گذراندید
در این نوشته شما می خوانید :

انشا تابستان خود را چگونه گذراندید

تابستان فصلی است که ما با صدای پرندگان و طلوع خورشید و انعکاسش از پنجره به چشمانمان بر می خیزیم و بدون دغدغه و فکر مشغولی برای شروع روزمان برنامه ریزی می کنیم تا نهایت لذت را از تعطیلات خود ببریم.

همیشه که این سوال از ما پرسیده می شود،اصولا انتظار می رود که ما از اتفاقات متفاوت یا از سفرهای متناوب خود سخن به میان آوریم. اما امسال تابستان در خانه ی ما نه از سفر خبری بود و نه از اتفاق های باورنکردنی. تنها روزمرگی هایی بود که گاهی همراه همدیگر خندیده ایم و گاهی دیگر برای حل مشکلات و مسئله های زندگی فکرهای خود را روی هم ریخته و به جواب درست رسیده ایم.

همیشه که نباید انتظارات بیجا داشته باشیم و با بی حوصلگی تمام این دوران خوش جوانی را به بطالت بگذرانیم و دائما منتظر کسی یا چیزی باشیم تا بیاید و ما را به سمت و سویی اعجاب انگیز بکشاند. این خود ما هستیم که به روزمرگی های یکنواختمان آب و تاب می دهیم و آن را تبدیل به لحظاتی شیرین می کنیم.

برهمین اساس من تابستان خود را با دوستانی که در کنارشان بودن چیزی  جز صمیمیت و شادی به همراه ندارد گذراندم. گاهی به کتابخانه ی محل می رفتم و از قفسه هایش کتاب های جذابی را بیرون می کشیدم و مطالعه می کردم به خانه پدربزرگ و مادربزرگ می رفتم و از کنار آنها لذت می بردم و به آن ها کمک می کردم.

گاهی هم خستگی را بهانه می کردم و ساعت ها خود را مهمان خوابی شیرین و بدون استرس می کردم. تابستان من هر چند ساده اما بسیار لذت بخش گذشت زیرا با وجود تمام کمی ها و کاستی ها خود به آن چاشنی عشق را اضافه کرده بودم.

با بلند پروازی های بیجا و توقعات سر به فلک کشیده تنها حاصل زندگی برایمان افسردگی و بی حوصلگی است. این خود ما هستیم که با تلاش و پشتکار به تمام آن آرزوهای شیرین مان دست می یابیم.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ به این مقاله امتیاز بدید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد امتیاز ها: 0

تا حالا امتیازی ثبت نشده است! برای این مقاله امتیاز ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.