دعوت نامه مهمانی برای گربه های شهر

دعوت نامه مهمانی برای گربه های شهر

سلام گربه جان!حال دل و وضع جیبت چطور است؟ نمی دانم تو را دوستی خوب خطاب کنم یا دشمنی بدطینت!به هر حال بگذریم!گربه ی خشن و هرازگاهی مهربان!این نامه را برای دعوت از تو فرستادم.

شاید پیش خودت بگویی چطور شده است که خاله موشه ی ترسوی شهرما برای من دعوت نامه فرستاده است؟خب برایت می گویم که اوضاع از چه قرار است!هفته ی بعد تولد من است!همه ی دوستانم دعوت اند. گربه ها،موش ها و سگ های محل همگی دعوت شده اند.

می خواستم تولدم را در لانه ام که در دیوار پشتی خانه ی شهردار شهر است بگیرم اما وقتی که کمی فکرکردم دیدم تو با آن قد رعنا و جثه ی بزرگت که نمی توانی وارد دیوار خانه ی شهردارشوی!به خاطر همین مهمانی من در شهربازی بزرگ شهر است.

همه قرار است آنجا هم را ملاقات کنیم.من قرار است در مهمانی با پنیر های لذیذ و خوراکی های خوشمزه از شما پذیرایی کنم.

تازه! کیک زیبایی را هم سفارش داده ام که مطمئنم با دیدنش انگشت به دهان خواهی ماند.

من عاشق کادو و هدیه ام و بیشتر از همه،پنیر معروف لیقوان را دوست دارم!با آوردن این کادو مرا خیلی خوشحال میکنی!البته خیلی خوشحال میشوم که قدم رنجه فرمایی و مجلس ما را منور کنی!مهمانی که بدون تو صفایی ندارد!خلاصه قرار است در آن شب حسابی خوش بگذرانیم اما به شرطها و شروطها…

حتما بخوانید  فهرست منابع کتابهای درسی پایه دوازدهم

بهتر است که فکر اذیت کردن مرا از ذهنت بیرون کنی و آن شب را آتش بس کوتاه مدتی بگیریم تا حالمان خوب باشد!بازم خوشحال میشوم که بیایی..آدرس و زمان مهمانی را برایت می نویسم..

از طرف دشمنی که قرار است یک شب دوستت بدارد <خاله موشه>

زمان:پنجشنبه شب..از ساعت ۸ تا هروقت که خوراکی ها تموم شه و کادوهامو بگیرم.

مکان: شهربازی بزرگ شهر

گردآوری توسط: تحقیقستان

۰

برچسب ها

حسین شریفی

راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن . ما در تحقیقستان تلاش میکنیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن