افزونه ذخیره رسانه ها در کتابخانه رسانه

افزونه ذخیره رسانه ها در کتابخانه رسانه

افزونه ذخیره رسانه ها در کتابخانه رسانه

اگر کپی بردار هستید و از سایت های دیگر تصاویر خود را کپی می کنید این افزونه رسانه ها / فایل ها را از لینک های URL خارجی به سرور شما می برد و آنها را به کتابخانه رسانه ای وردپرس اضافه می کند. شما احتیاچ به زمان زیادی برای ذخیره فایل خارجی در رایانه و بارگیری مجدد آنها ندارید.

همچنین این افزونه می تواند پسوند فایل های محبوب را به عنوان تصویر، صوتی، فیلم، پی دی اف، اسناد اداری، فایل زیپ، اجرایی، فایل های CSV ضبط کند. حتی میتوانید فرمت های دیگری اضافه کنید.

ویژگی های افزونه External Media Upload

  • حذب رسانه مستقیم رسانه خارجی و افزودن آنها به کابخانه چند رسانه ای وردپرس
  • پشتیبانی از تمام افزونه های افزودنی
  • مدیریت فایل افزونه های آپلود شده
  • به طور مستقیم تصاویر خارجی را به عنوان تصویر شاخص اضافه می کند
  • بارگذاری چندین فایل در یک مرتبه

نحوه کار با افزونه External Media Upload

همانند همیشه افزونه را دریافت و نصب کنید. پس از فعال سازی افزونه گزینه جدیدی به نام External Media Upload در منو رسانه اضاف می شود. وارد صفحه تنظیمات افزونه شوید. حال با سه تب مواجه می شوید. توضیح کوتاهی در مورد تمامی تب ها ارائه می دهیم.

Bulk Upload: در این قسمت میتوان لینک های تصاویر و فایل های مورد نظرتان را در بخش “ADD DIRECT LINKS”اضافه کرد و روی دکمه save کلیک کنید. چندین لینک میتوان پشت سر هم افزود.

Featured Image: در این قسمت میتوان لینک تصویر دلخواه خود را به عنوان تصویر شاخص در بخش “SET FEATURED IMAGE” قرار داد و در کادر “SELECT POST” نوشته و صفحه و یا محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید.

حال کاربران شما آن تصویر را در پست انتخاب شده شما به عنوان تصویر شاخص مشاهده می کنند.

Options: در این قسمت مدت زمان درخواست برای دانلود فایل به طور پیش فرض ۳۰۰ ثانیه است. میتوانید مدت زمان محدودی برای آپلود فایل ها و تصاویر مشخص کرد.

گردآوری توسط: تحقیقستان

343

تصور ذهنی ، یکی از نیرومند ترین و موثرترین راهکارها برای تحقق هر چیزی است. امیدوارم در تحقیقستان، شما را به نیازهایتان نزدیک کنم و از تجربه های بنده بهره کافی را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان