عمومی

انواع محبوب ترین گل های آپارتمانی و روش نگهداری آن ها

انواع محبوب ترین گل های آپارتمانی و روش نگهداری آن ها

محبوب ترین گل های آپارتمانی به عنوان پرفروش ترین نمونه های موجود در گل فروشی ها شناخته می شوند. این نمونه ها نیازمند نگهداری صحیح، روش های جدید در این زمینه و … هستند.

برای آن که بتوانید بهترین نمونه های موجود را در خانه خود نگهداری کنید و از زیبایی دائمی آن ها لذت ببرید بهتر است اطلاعاتی در این باره را دریافت نمایید. تعداد واریته های بسیار و نمونه های متعددی از انواع گل ها در جهان وجود دارد، هر نمونه دارای ویژگی ها و شرایط نگهداری خاصی هستند. بسیاری از افراد در مناسبت های متنوع و گوناگون برای عزیزان خود گل تهیه می کنند، گل هایی که می توانیم تهیه نماییم به دو گروه گل های گلدانی و گل های شاخه ای طبقه بندی می گردند. گل های گلدانی دارای ماندگاری بالاتری هستند و قدرت رشد کردن را نیز دارند. شما می توانید از این دو نمونه یکی را انتخاب و خریداری نمایید. در این مقاله قصد داریم محبوب ترین گل های آپارتمانی را معرفی نماییم و خرید اینترنتی این محصولات را نیز مورد بررسی قرار دهیم.

انواع محبوب ترین گل های آپارتمانی و روش نگهداری آن ها


نام محبوب ترین گل های آپارتمانی موجود در گل فروشی ها

همانطور که اشاره کردیم گل ها به طور کلی به دو دسته طبیعی و مصنوعی طبقه بندی می شوند. گل های طبیعی خود به دو گروه شاخه ای و گلدانی دسته بندی خواهند شد. اما همه گل ها با دارا بودن زیبایی های متعدد نمی توانند به عنوان محبوب ترین گل های آپارتمانی معرفی گردند. در این حالت می توانیم نام گل های آپارتمانی که بسیاری از افراد به آن ها علاقه مند هستند را نام ببریم:

 • گل بنجامین
 • گل برگ انجیری
 • گل زاموفیلیا
 • گل بونسای
 • گل بامبو
 • گل آدنیوم
 • گل آگلونما
 • گل آنتوریوم
 • گل بابا آدم
 • گل برگ عبایی
 • گل برگ بیدی
 • گل پاپیتال
 • پری سیاوشان
 • گل پوتوس
 • گل دراسنا
 • انواع سانسوریا

نه تنها به این تعداد بلکه می توان هزاران گل دیگر را در این گروه نام برد. در صورت تمایل میتوانید برای آشنایی بیشتر با گل ها و گیاهان آپارتمانی پر فروش و محبوب به سایت khabarfarsi.com مراجعه کنید.

توجه داشته باشید هر کدام از این گل ها دارای شرایط نگهداری خاصی هستند و باید در زمان خرید به این مورد بسیار توجه نمایید. در این حالت می توانید با مراقبت های صحیح انواع محبوب ترین گل های آپارتمانی را پرورش دهید و از زیبایی آن لذت ببرید.


گل ها برای رشد صحیح به چه مواردی نیازمند هستند؟

هر گل برای رشد به صورت طبیعی به چند ماده اساسی مانند حوالی مناسب، خاک حاصلخیر و آبی فراوان و کافی نیازمند است. اما گاهی توجه نمایید که برای رشد بیشتر یک گل نیازمند این خواهیم بود که مقداری تقویت کننده، کود و … را نیز به گل بدهیم تا در این صورت گل ما بتواند به صورت طبیعی و صحیح خود رشد کرده تا زیبایی خاصی را به منزل ما هدیه دهد. در نظر داشته باشید شرایط نگهداری و میزان نیاز گل به این موارد است که روش نگهداری محبوب ترین گل های آپارتمانی را با یکدیگر متفاوت می کند.


انواع محبوب ترین گل های آپارتمانی و روش نگهداری آن ها
انواع محبوب ترین گل های آپارتمانی و روش نگهداری آن ها

در این قسمت مختصر توضیحی در زمینه نگهداری نمونه هایی از محبوب ترین گل های آپارتمانی را عنوان خواهیم نمود تا شما با توجه به این موارد بتوانید بهترین نمونه را خریداری و از آن نگهداری نمایید.

 

1) گل پوتوس

 این نوع از گل دارای نمونه های ابلق و ساده هستند. برای نگهداری این محصول باید از نوع غیر مستقیم و آب دهی کم استفاده شود. همچنین این گل نیز برای نگهداری به خاک مناسب و کود نیازمند می باشد.

 

2) زاموفیلیا

 این نمونه از گل ها به نور های غیر مستقیم و پشت پنجره نیازمند هستند و معمولا در صورت کوددهی به صورت مداوم رشد این محصول بسیار زیاد خواهد شد.

 

3) انواع بونسای ها

 بونسای ها دارای نمونه های متعددی هستند. این نمونه از گیاهان محبوب آپارتمانی که از کشور های آسیای غربی منشاء می گیرند باید دارای خاک مرطوب و آب و هوای مرطوب باشند. در نظر داشته باشید هرس نمودن این گل ها در فصل درست بسیار مهم خواهند بود و تنه این گیاهان را بزرگ تر خواهد کرد.

 

4) گل بنجامین

 گل های بنجامین در دو نوع ابلق و بلک به عنوان نمونه هایی از محبوب ترین گل های آپارتمانی شناخته می شوند. این نمونه از گل ها بسیار حساس هستند و نیازمند مراقبت های فراوانی نیز می باشند.

 

5) کاج مطبق

 این نمونه از کاج ها نیازمند نور فراوان، کوددهی به موقع و مناسب، آب فراوان و چند روز یکبار می باشند. هر چه میزان تابش نور خورشید به این گل ها بیشتر باشد می توانیم عنوان کنیم که این محصولات سرحال تر خواهند بود.

نه تنها این نمونه از گل ها بلکه گل های متعددی را می توانید برای آپارتمان خود تهیه نمایید و با قرار دهی در محل مناسب سبب رشد بهتر آن ها گردید.


ویژگی گل های آپارتمانی چیست و چرا به آن ها گل آپارتمانی می گوییم؟

امروزه به دلیل ساخت خانه های آپارتمانی در کنار یکدیگر و عدم رسیدن نور کافی و مناسب به پنجره خانه ها، بسیاری از گل ها که به نور زیاد نیازمند هستند خراب خواهند شد و از بین می روند. برای جلوگیری از این موضوع می توانید به خرید محبوب ترین گل های آپارتمانی اقدام نمایید. در این حالت نگهداری آن ها آسان تر خواهد بود و از بین نیز نخواهند رفت. از مهم ترین ویژگی گل های آپارتمانی نیز می توانیم به همین مورد اشاره نماییم. با توجه به سلیقه خود می توانید نمونه هایی از این گل ها را از گل فروشی تهیه نموده و در خانه خود قرار دهید.


انواع محبوب ترین گل های آپارتمانی و روش نگهداری آن ها

خرید اینترنتی محبوب ترین گل های آپارتمانی از گل فروشی ها

برای خرید حضوری و یا خرید اینترنتی انواع گل هایی که عنوان نمودیم می توانید اقدام کنید و با در نظر گرفتن روش های نگهداری از این گل ها سبب رشد آن ها شوید و زیبایی دکوراسیون داخلی منزل، مطب و یا محل کار خود را بیشتر نماید. در نظر داشته باشید خرید این محصولات به صورت اینترنتی می تواند از اتلاف وقت جلوگیری نماید و شما نیز می توانید بهترین نمونه را خریداری کنید، تنها نکته ای که باید بسیار به آن توجه نمایید، انتخاب سایت اینترنتی برای خرید گل است که هم معتبر باشد و هم محصولات عالی را به عموم عرضه نماید.


خاص بودن تنها یک ویژگی در گل فروشی نیست، نتیجه یک انتخاب آگاهانه است

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ به این مقاله امتیاز بدید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد امتیاز ها: 0

تا حالا امتیازی ثبت نشده است! برای این مقاله امتیاز ثبت کنید.

حسین شریفی

راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن . ما در تحقیقستان تلاش میکنیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا